Počasie Riabai týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Riabai na tento a budúci týždeň.
Štvrtok 30. apríl
22 / 16°C
| 11.0 mm | 8 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 03:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 09:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 15:00 | |
| 16 °C | 18 °C | 21:00 |
východ slnka 06:27
západ slnka 18:32
PO HODINÁCH
západ slnka 18:32
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Riabai, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
4,8 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1016 hPa | 96 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 55% | 100% | |
| 09:00
08:00
| slabý dážď | 17 °C 18 °C |
0,9 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 87 % | 15 °C | 100 % | 0% | 64% | 21% | 100% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 22 °C 23 °C |
4,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 66 % | 15 °C | 94 % | 0% | 92% | 14% | 14% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
1,3 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 93 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 17% | 43% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| dážď | 16 °C 18 °C |
2,4 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 12% | 9% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
4,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 87 % | 15 °C | 91 % | 0% | 86% | 31% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 21 °C 22 °C |
1,6 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 70 % | 15 °C | 99 % | 0% | 89% | 69% | 80% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1018 hPa | 95 % | 15 °C | 27 % | 0% | 14% | 14% | 3% | |
Riabai, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -1,1620; 36,8434
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Riabai, Keňa. Predpoveď počasia Riabai.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Riabai dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Riabai
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:27 | 18:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 12:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:05 | 18:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:41 | 19:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:16 | 19:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 16:52 | 30.04.2026 05:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |