Počasie Ronyenya dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ronyenya na 10 dní.
Piatok 1. máj
20 / 17°C
| 19.3 mm | 3 km/h |
| 17 °C | 18 °C | 03:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 19 °C | 22 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 21:00 |
východ slnka 06:34
západ slnka 18:41
PO HODINÁCH
západ slnka 18:41
|
|
Predpoveď počasia Ronyenya, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 92 % | 15 °C | 100 % | 0% | 6% | 22% | 100% | |
| 09:00
08:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
18,5 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 87 % | 17 °C | 100 % | 0% | 13% | 61% | 100% | |
| 15:00
14:00
| slabý dážď | 19 °C 21 °C |
0,6 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 92 % | 17 °C | 100 % | 0% | 8% | 45% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 94 % | 16 °C | 100 % | 0% | 2% | 21% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 95 % | 14 °C | 60 % | 0% | 2% | 15% | 53% | |
| 09:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
20 °C 22 °C |
12,4 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1017 hPa | 83 % | 17 °C | 38 % | 0% | 24% | 28% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,5 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 86 % | 17 °C | 100 % | 0% | 57% | 43% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 93 % | 16 °C | 100 % | 0% | 11% | 21% | 100% | |
Ronyenya, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,5369; 34,7680
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ronyenya, Keňa. Predpoveď počasia Ronyenya.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ronyenya dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ronyenya
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 18:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:38 | 12:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:13 | 19:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:48 | 19:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:24 | 19:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:43 | 01.05.2026 06:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |