Počasie Ruiru pozajtra
| 18 °C | 20 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 21:00 |
východ slnka 06:26
západ slnka 18:31
PO HODINÁCH
západ slnka 18:31
Predpoveď počasia Ruiru 28. apríl 2026
Cez deň ráno silný dážď, dopoludnie silné dažďové prehánky, poludnie spočiatku silné dažďové prehánky, neskoršie slabý dážď, večer spočiatku slabý dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 20,4 mm. V noci najnižšia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ruiru, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 98 % | 16 °C | 100 % | 0% | 56% | 35% | 99% | |
| 01:00
00:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
0,3 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1015 hPa | 99 % | 16 °C | 100 % | 0% | 96% | 40% | 100% | |
| 02:00
01:00
| slabý dážď | 16 °C 18 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 16 °C | 100 % | 1% | 100% | 56% | 100% | |
| 03:00
02:00
| silný dážď | 16 °C 18 °C |
2,2 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 16 °C | 100 % | 72% | 100% | 32% | 100% | |
| 04:00
03:00
| silný dážď | 16 °C 18 °C |
1,1 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 99 % | 16 °C | 100 % | 1% | 93% | 35% | 98% | |
| 05:00
04:00
| silný dážď | 16 °C 17 °C |
1,1 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 98 % | 16 °C | 100 % | 1% | 84% | 81% | 100% | |
| 06:00
05:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
0,6 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 97 % | 15 °C | 98 % | 0% | 24% | 92% | 92% | |
| 07:00
06:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
0,3 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1015 hPa | 97 % | 15 °C | 97 % | 0% | 14% | 80% | 87% | |
| 08:00
07:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1015 hPa | 96 % | 16 °C | 97 % | 0% | 0% | 92% | 70% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 91 % | 16 °C | 45 % | 0% | 0% | 39% | 16% | |
| 10:00
09:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 22 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 77 % | 16 °C | 46 % | 0% | 3% | 14% | 36% | |
| 11:00
10:00
| dažďové prehánky | 22 °C 24 °C |
0,3 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 71 % | 16 °C | 32 % | 0% | 10% | 14% | 13% | |
| 12:00
11:00
| dažďové prehánky | 23 °C 25 °C |
0,5 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 69 % | 17 °C | 41 % | 0% | 14% | 5% | 27% | |
| 13:00
12:00
| silné dažďové prehánky |
24 °C 26 °C |
7,1 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 65 % | 17 °C | 72 % | 0% | 55% | 23% | 44% | |
| 14:00
13:00
| silný dážď | 20 °C 22 °C |
5,9 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 88 % | 18 °C | 92 % | 0% | 6% | 31% | 89% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
0,5 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1011 hPa | 93 % | 17 °C | 100 % | 0% | 7% | 16% | 100% | |
| 16:00
15:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 92 % | 17 °C | 100 % | 0% | 2% | 36% | 100% | |
| 17:00
16:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 87 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 19% | 100% | |
| 18:00
17:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1012 hPa | 92 % | 17 °C | 100 % | 0% | 13% | 22% | 100% | |
| 19:00
18:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1013 hPa | 94 % | 17 °C | 100 % | 0% | 1% | 19% | 100% | |
| 20:00
19:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 96 % | 16 °C | 100 % | 0% | 1% | 21% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1015 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 10% | 25% | 100% | |
| 22:00
21:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 95 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 21% | 100% | |
| 23:00
22:00
| slabý dážď | 16 °C 18 °C |
0,2 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1016 hPa | 96 % | 15 °C | 100 % | 0% | 26% | 55% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 94 % | 15 °C | 100 % | 0% | 32% | 78% | 100% | |
| 01:00
00:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 96 % | 15 °C | 100 % | 0% | 61% | 86% | 100% | |
| 02:00
01:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1014 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 13% | 85% | 100% | |
| 03:00
02:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 97 % | 15 °C | 100 % | 0% | 15% | 89% | 100% | |
| 04:00
03:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 97 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 96% | 100% | |
| 05:00
04:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 97 % | 15 °C | 100 % | 0% | 4% | 91% | 100% | |
| 06:00
05:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 96 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 97% | 100% | |
| 07:00
06:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 95 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 98% | 99% | |
| 08:00
07:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 92 % | 16 °C | 99 % | 0% | 0% | 99% | 41% | |
| 09:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
20 °C 22 °C |
16,9 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1016 hPa | 84 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 68% | |
| 15:00
14:00
| slabý dážď | 20 °C 22 °C |
0,8 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1011 hPa | 89 % | 17 °C | 100 % | 0% | 18% | 78% | 100% | |
| 21:00
20:00
| silný dážď | 17 °C 19 °C |
12,3 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 33% | 100% | |
Ruiru, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,7000; 37,1167
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ruiru, Keňa. Predpoveď počasia Ruiru.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ruiru dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ruiru
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:26 | 18:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 18:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:40 | 19:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:15 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:28 | 28.04.2026 03:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |