Počasie Salabani dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Salabani na 10 dní.
Piatok 1. máj
28 / 21°C
| 3.1 mm | 15 km/h |
| 21 °C | 24 °C | 03:00 | |
| 24 °C | 27 °C | 09:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 15:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 21:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 18:37
PO HODINÁCH
západ slnka 18:37
|
|
Predpoveď počasia Salabani, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 21 °C 24 °C |
0,4 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 88 % | 19 °C | 35 % | 0% | 19% | 15% | 3% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 24 °C 27 °C |
2,2 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 75 % | 19 °C | 32 % | 0% | 20% | 10% | 6% | |
| 15:00
14:00
| slabý dážď | 26 °C 29 °C |
0,5 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 69 % | 19 °C | 90 % | 0% | 11% | 35% | 85% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1013 hPa | 80 % | 19 °C | 100 % | 0% | 6% | 99% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 83 % | 18 °C | 68 % | 0% | 12% | 47% | 34% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 24 °C 27 °C |
1,0 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1015 hPa | 72 % | 18 °C | 38 % | 0% | 0% | 35% | 3% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 29 °C 32 °C |
2,6 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 53 % | 18 °C | 60 % | 0% | 0% | 3% | 58% | |
| 21:00
20:00
| slabý dážď | 24 °C 27 °C |
0,7 mm | 0.2 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 76 % | 19 °C | 100 % | 0% | 3% | 0% | 100% | |
Salabani, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: 0,5532; 36,0486
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Salabani, Keňa. Predpoveď počasia Salabani.
Salabani - počasie v okolí - väčšie mestá
Salabani - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Salabani dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Salabani
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 18:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 18:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:42 | 19:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:17 | 19:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:39 | 01.05.2026 05:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |