Počasie Sogotio dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sogotio na 10 dní.
Piatok 1. máj
18 / 10°C
| 17.9 mm | 1 km/h |
| 11 °C | 11 °C | 03:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 09:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 15:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 21:00 |
východ slnka 06:30
západ slnka 18:40
PO HODINÁCH
západ slnka 18:40
|
|
Predpoveď počasia Sogotio, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 94 % | 10 °C | 96 % | 0% | 1% | 85% | 95% | |
| 09:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
16 °C 16 °C |
6,3 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 75 % | 11 °C | 35 % | 0% | 8% | 15% | 18% | |
| 15:00
14:00
| silný dážď | 17 °C 18 °C |
11,5 mm | 0.4 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 73 % | 12 °C | 96 % | 0% | 85% | 62% | 64% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 96 % | 11 °C | 100 % | 0% | 3% | 36% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 95 % | 9 °C | 11 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
16 °C 17 °C |
10,5 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1019 hPa | 79 % | 12 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
17 °C 18 °C |
8,6 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 78 % | 13 °C | 85 % | 0% | 68% | 52% | 42% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 94 % | 11 °C | 85 % | 0% | 12% | 16% | 81% | |
Sogotio, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: 0,9680; 35,3863
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sogotio, Keňa. Predpoveď počasia Sogotio.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sogotio dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sogotio
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:30 | 18:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:09 | 19:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:44 | 19:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:19 | 19:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:42 | 01.05.2026 06:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |