Počasie Timboroa dnes
Predpoveď počasia Timboroa 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie sa dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 19 °C. Úhrn zrážok 2,8 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 10 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Timboroa, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1015 hPa | 100 % | 9 °C | 91 % | 0% | 91% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 14 °C 13 °C |
1,1 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 78 % | 10 °C | 96 % | 0% | 18% | 0% | 95% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 18 °C 17 °C |
1,7 mm | 4.8 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 58 % | 9 °C | 99 % | 0% | 32% | 57% | 96% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1016 hPa | 96 % | 10 °C | 50 % | 0% | 3% | 26% | 30% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1015 hPa | 100 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 84% | |
| 09:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
14 °C 14 °C |
5,9 mm | 3.8 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 85 % | 11 °C | 42 % | 0% | 28% | 19% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 15 °C 15 °C |
2,7 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1013 hPa | 83 % | 12 °C | 97 % | 0% | 75% | 36% | 88% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1016 hPa | 96 % | 10 °C | 96 % | 0% | 4% | 3% | 95% | |
Timboroa, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: 0,0855; 35,5302
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Timboroa, Keňa. Predpoveď počasia Timboroa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Timboroa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Timboroa
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Timboroa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:32 | 18:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:10 | 19:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:46 | 19:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:21 | 19:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:04 | 26.04.2026 02:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |