Počasie Tokitok vikend
Predpoveď počasia pre mesto Tokitok na tento alebo budúci víkend.
Sobota 2. máj
16 / 9°C
| 5.6 mm | 7 km/h |
| 9 °C | 9 °C | 03:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 09:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 15:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 21:00 |
východ slnka 06:31
západ slnka 18:37
PO HODINÁCH
západ slnka 18:37
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tokitok, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 96 % | 8 °C | 21 % | 0% | 2% | 12% | 17% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 15 °C 15 °C |
2,6 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 70 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 16 °C 16 °C |
3,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 72 % | 10 °C | 57 % | 0% | 13% | 41% | 20% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 96 % | 10 °C | 60 % | 0% | 41% | 8% | 30% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1018 hPa | 96 % | 9 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 13 °C |
0,8 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 80 % | 11 °C | 20 % | 0% | 20% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
18 °C 17 °C |
5,1 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 55 % | 8 °C | 44 % | 0% | 34% | 31% | 0% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 98 % | 11 °C | 63 % | 0% | 26% | 0% | 46% | |
Tokitok, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,5583; 35,7187
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tokitok, Keňa. Predpoveď počasia Tokitok.
Tokitok - počasie v okolí - väčšie mestá
Tokitok - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tokitok dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tokitok
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 18:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:09 | 18:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:44 | 19:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:20 | 19:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 18:23 | 02.05.2026 06:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |