Počasie Uthiru týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Uthiru na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
20 / 13°C
| 22.5 mm | 4 km/h |
| 13 °C | 14 °C | 03:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 09:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 15:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 21:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 18:32
PO HODINÁCH
západ slnka 18:32
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Uthiru, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severozápadný |
1014 hPa | 99 % | 12 °C | 99 % | 0% | 90% | 0% | 91% | |
| 09:00
08:00
| silný dážď | 18 °C 19 °C |
8,5 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 81 % | 15 °C | 96 % | 0% | 34% | 7% | 94% | |
| 15:00
14:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
7,6 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 84 % | 15 °C | 100 % | 0% | 44% | 30% | 99% | |
| 21:00
20:00
| silný dážď | 15 °C 17 °C |
6,4 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 100 % | 14 °C | 100 % | 0% | 75% | 68% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
1,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1016 hPa | 99 % | 13 °C | 100 % | 0% | 80% | 63% | 100% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
1,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 82 % | 14 °C | 91 % | 0% | 91% | 6% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 19 °C 20 °C |
3,1 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 73 % | 14 °C | 82 % | 0% | 43% | 62% | 45% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 98 % | 14 °C | 99 % | 0% | 78% | 7% | 96% | |
Uthiru, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -1,2539; 36,7123
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Uthiru, Keňa. Predpoveď počasia Uthiru.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Uthiru dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 18,0 °C | 10,5 °C | 25,5 °C | 4 |
| február | 18,8 °C | 10,9 °C | 26,7 °C | 4 |
| marec | 19,4 °C | 12,1 °C | 26,8 °C | 8 |
| apríl | 19,2 °C | 13,4 °C | 25,0 °C | 15 |
| máj | 17,8 °C | 12,1 °C | 23,5 °C | 13 |
| jún | 16,3 °C | 10,0 °C | 22,5 °C | 5 |
| júl | 15,6 °C | 9,2 °C | 22,0 °C | 3 |
| august | 15,9 °C | 9,1 °C | 22,7 °C | 4 |
| september | 17,3 °C | 9,7 °C | 25,0 °C | 4 |
| október | 18,5 °C | 11,3 °C | 25,7 °C | 7 |
| november | 18,4 °C | 12,7 °C | 24,0 °C | 14 |
| december | 18,1 °C | 11,7 °C | 24,4 °C | 9 |
Astronomické informácie Uthiru
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 18:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 12:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 18:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:42 | 19:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:17 | 19:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:11 | 29.04.2026 04:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |