Počasie Vingujini dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Vingujini na 10 dní.
Nedeľa 26. apríl
29 / 24°C
| 15.8 mm | 18 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Vingujini, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
10,3 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1010 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 44% | 18% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
1,7 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 90 % | 23 °C | 100 % | 0% | 99% | 21% | 42% | |
| 15:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
0,6 mm | 5.0 m/s18 km/h južný |
1009 hPa | 77 % | 23 °C | 65 % | 0% | 18% | 2% | 57% | |
| 21:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 31 °C |
3,2 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1011 hPa | 86 % | 23 °C | 39 % | 0% | 19% | 6% | 19% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 29 °C |
0,6 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 97 % | 23 °C | 80 % | 0% | 71% | 31% | 16% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 26 °C 31 °C |
3,1 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 88 % | 23 °C | 54 % | 0% | 39% | 28% | 7% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,1 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 75 % | 23 °C | 56 % | 0% | 8% | 3% | 52% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1010 hPa | 86 % | 23 °C | 17 % | 0% | 16% | 0% | 0% | |
Vingujini, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -4,4648; 39,4831
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vingujini, Keňa. Predpoveď počasia Vingujini.
Vingujini - počasie v okolí - väčšie mestá
Vingujini - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Vingujini dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Vingujini
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 18:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:19 | 11:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 18:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:34 | 19:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:10 | 19:29 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:53 | 26.04.2026 02:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |