Počasie Weruga dnes
Predpoveď počasia Weruga 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie silné dažďové prehánky, poludnie spočiatku silné dažďové prehánky, neskoršie slabý dážď. Najvyššia teplota 21 °C. Úhrn zrážok 11,9 mm. V noci najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Weruga, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,1 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 99 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 0% | |
| 09:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
18 °C 19 °C |
11,1 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 85 % | 16 °C | 32 % | 0% | 25% | 5% | 5% | |
| 15:00
14:00
| slabý dážď | 19 °C 20 °C |
0,7 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 84 % | 16 °C | 100 % | 0% | 99% | 5% | 98% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 99 % | 15 °C | 100 % | 0% | 97% | 3% | 97% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 14 °C | 99 % | 0% | 98% | 0% | 79% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 18 °C 19 °C |
1,8 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 85 % | 15 °C | 77 % | 0% | 22% | 6% | 70% | |
| 15:00
14:00
| silný dážď | 21 °C 22 °C |
5,8 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 74 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 89% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 15 °C | 98 % | 0% | 93% | 32% | 31% | |
Weruga, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -3,3854; 38,3367
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Weruga, Keňa. Predpoveď počasia Weruga.
Weruga - počasie v okolí - väčšie mestá
Weruga - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Weruga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Weruga
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Weruga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 18:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:24 | 12:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 18:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:38 | 19:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:13 | 19:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:56 | 26.04.2026 02:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |