Počasie Witu dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Witu na 10 dní.
Piatok 1. máj
31 / 25°C
| 1.4 mm | 18 km/h |
| 25 °C | 30 °C | 03:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 09:00 | |
| 31 °C | 35 °C | 15:00 | |
| 27 °C | 31 °C | 21:00 |
východ slnka 06:14
západ slnka 18:16
PO HODINÁCH
západ slnka 18:16
|
|
Predpoveď počasia Witu, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| slabý dážď | 25 °C 30 °C |
0,7 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1011 hPa | 93 % | 23 °C | 96 % | 0% | 96% | 18% | 13% | |
| 09:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
0,7 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 75 % | 22 °C | 42 % | 0% | 36% | 10% | 0% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 60 % | 22 °C | 18 % | 0% | 8% | 8% | 6% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1012 hPa | 82 % | 23 °C | 15 % | 0% | 10% | 5% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,3 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 89 % | 23 °C | 64 % | 0% | 59% | 10% | 2% | |
| 09:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
5,1 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1014 hPa | 75 % | 23 °C | 46 % | 0% | 20% | 7% | 28% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,2 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 80 % | 23 °C | 83 % | 0% | 39% | 32% | 67% | |
| 21:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 31 °C |
2,9 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1013 hPa | 84 % | 23 °C | 53 % | 0% | 24% | 10% | 35% | |
Witu, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -2,3889; 40,4383
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Witu, Keňa. Predpoveď počasia Witu.
Witu - počasie v okolí - väčšie mestá
Witu - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Witu dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Witu
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:14 | 18:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:15 | 12:02 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:52 | 18:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:28 | 19:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:03 | 19:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:18 | 01.05.2026 05:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |