Počasie Zimmerman dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Zimmerman, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 97 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 09:00
08:00
| silný dážď | 20 °C 22 °C |
8,9 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 82 % | 17 °C | 88 % | 0% | 3% | 87% | 1% | |
| 15:00
14:00
| silný dážď | 21 °C 23 °C |
12,5 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1011 hPa | 77 % | 16 °C | 100 % | 0% | 38% | 65% | 100% | |
| 21:00
20:00
| silný dážď | 17 °C 19 °C |
6,6 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1017 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 99% | 48% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,5 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1016 hPa | 96 % | 16 °C | 100 % | 0% | 72% | 75% | 100% | |
| 09:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 20 °C |
0,7 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1018 hPa | 81 % | 16 °C | 83 % | 0% | 48% | 68% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 24 °C 25 °C |
1,4 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1011 hPa | 57 % | 14 °C | 20 % | 0% | 11% | 12% | 0% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
2,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 92 % | 16 °C | 99 % | 0% | 96% | 30% | 85% | |
Zimmerman, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -1,2076; 36,8896
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Zimmerman, Keňa. Predpoveď počasia Zimmerman.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Zimmerman dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Zimmerman
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Zimmerman
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:27 | 18:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 12:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:05 | 18:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:41 | 19:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:16 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:10 | 29.04.2026 04:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |