Počasie Zimmerman pozajtra
| 19 °C | 21 °C | 09:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 21:00 |
východ slnka 06:27
západ slnka 18:32
PO HODINÁCH
západ slnka 18:32
Predpoveď počasia Zimmerman 28. apríl 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie silný dážď, poludnie spočiatku silný dážď, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 14,1 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 14 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Zimmerman, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| oblačno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 98 % | 15 °C | 99 % | 0% | 12% | 11% | 98% | |
| 01:00
00:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 99 % | 15 °C | 100 % | 3% | 15% | 1% | 100% | |
| 02:00
01:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1014 hPa | 98 % | 14 °C | 99 % | 18% | 39% | 12% | 99% | |
| 03:00
02:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
0,5 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1014 hPa | 98 % | 14 °C | 100 % | 17% | 33% | 24% | 100% | |
| 04:00
03:00
| silný dážď | 14 °C 15 °C |
1,2 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1014 hPa | 98 % | 14 °C | 99 % | 0% | 38% | 18% | 98% | |
| 05:00
04:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 98 % | 14 °C | 100 % | 0% | 73% | 14% | 100% | |
| 06:00
05:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 98 % | 14 °C | 100 % | 1% | 32% | 25% | 100% | |
| 07:00
06:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1015 hPa | 97 % | 14 °C | 96 % | 1% | 47% | 31% | 89% | |
| 08:00
07:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1016 hPa | 92 % | 16 °C | 96 % | 0% | 18% | 60% | 88% | |
| 09:00
08:00
| silný dážď | 19 °C 21 °C |
7,1 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1016 hPa | 83 % | 16 °C | 96 % | 0% | 69% | 37% | 81% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
1,1 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 85 % | 17 °C | 100 % | 0% | 14% | 19% | 100% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
4,1 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 96 % | 16 °C | 100 % | 0% | 4% | 32% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 97 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 09:00
08:00
| silný dážď | 20 °C 22 °C |
8,9 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 82 % | 17 °C | 88 % | 0% | 3% | 87% | 1% | |
| 15:00
14:00
| silný dážď | 21 °C 23 °C |
12,5 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1011 hPa | 77 % | 16 °C | 100 % | 0% | 38% | 65% | 100% | |
| 21:00
20:00
| silný dážď | 17 °C 19 °C |
6,6 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1017 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 99% | 48% | 100% | |
Zimmerman, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -1,2076; 36,8896
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Zimmerman, Keňa. Predpoveď počasia Zimmerman.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Zimmerman dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Zimmerman
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:27 | 18:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 12:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:05 | 18:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:41 | 19:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:16 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:29 | 28.04.2026 03:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |