Počasie Taylorsville dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Taylorsville na 10 dní.
Piatok 22. máj
25 / 14°C
| 1.0 mm | 4 km/h |
| 14 °C | 13 °C | 02:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 08:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 14:00 | |
| 24 °C | 27 °C | 20:00 |
východ slnka 06:25
západ slnka 20:51
PO HODINÁCH
západ slnka 20:51
|
|
Predpoveď počasia Taylorsville, Kentucky, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 79 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 75 % | 9 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 60 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 90% | |
| 20:00
02:00
| dažďové prehánky | 24 °C 26 °C |
1,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1013 hPa | 68 % | 17 °C | 85 % | 0% | 26% | 20% | 75% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
3,1 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1013 hPa | 97 % | 18 °C | 99 % | 0% | 18% | 71% | 98% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
1,5 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 53% | 93% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 24 °C 27 °C |
5,9 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1014 hPa | 74 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 85% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1014 hPa | 92 % | 20 °C | 98 % | 0% | 12% | 10% | 98% | |
Taylorsville, Kentucky, USA - informácie
Štát: Kentucky, USAGPS súradnice: 38,0317; -85,3425
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 1 028
Nadmorská výška: 149 m
Administratívna časť:
- Kentucky, Frankfort
- Spencer County, Taylorsville
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Taylorsville, Kentucky, USA. Predpoveď počasia Taylorsville.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Taylorsville dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Taylorsville
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 20:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:38 | 14:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:54 | 21:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 21:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 22:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:29 | 23.05.2026 02:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |