Počasie Nikutiri dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Nikutiri na 10 dní.
Pondelok 25. máj
29 / 28°C
| 4.2 mm | 18 km/h |
| 29 °C | 35 °C | 00:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 18:00 |
východ slnka 06:15
západ slnka 18:18
PO HODINÁCH
západ slnka 18:18
|
|
Predpoveď počasia Nikutiri, Kiribati rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
14:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,5 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1009 hPa | 73 % | 24 °C | 94 % | 0% | 15% | 11% | 93% | |
| 06:00
20:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,3 mm | 5.0 m/s18 km/h východný |
1007 hPa | 82 % | 24 °C | 100 % | 0% | 3% | 3% | 100% | |
| 12:00
02:00
| dážď | 29 °C 34 °C |
1,1 mm | 4.9 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 75 % | 24 °C | 99 % | 0% | 4% | 7% | 99% | |
| 18:00
08:00
| dážď | 28 °C 33 °C |
2,3 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1007 hPa | 77 % | 24 °C | 96 % | 0% | 59% | 29% | 87% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
14:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
2,9 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1009 hPa | 81 % | 24 °C | 71 % | 0% | 27% | 9% | 57% | |
| 06:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
5,7 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 81 % | 24 °C | 68 % | 0% | 50% | 17% | 31% | |
| 12:00
02:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
1,8 mm | 4.6 m/s17 km/h východný |
1009 hPa | 81 % | 24 °C | 75 % | 0% | 14% | 12% | 66% | |
| 18:00
08:00
| silný dážď | 28 °C 33 °C |
17,2 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 81 % | 24 °C | 99 % | 0% | 38% | 4% | 99% | |
Nikutiri, Kiribati - informácie
Štát: KiribatiGPS súradnice: -1,4630; 175,0444
Časová zóna: Pacific / Tarawa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +10 hod.
Nadmorská výška: 10 m
Administratívna časť:
- Gilbert Islands, Tarawa
- Tabiteuea, Eita Village, Gilbert Islands
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nikutiri, Kiribati. Predpoveď počasia Nikutiri.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nikutiri dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Nikutiri
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:15 | 18:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:16 | 12:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:52 | 18:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:27 | 19:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:01 | 19:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 12:59 | 25.05.2026 01:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |