Počasie Otowae Village dnes
Predpoveď počasia Otowae Village 26. apríl 2026
Cez deň oblačno, poludnie dážď. Najvyššia teplota 28 °C. Úhrn zrážok 4,3 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 3,3 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Otowae Village, Kiribati rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
14:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,4 mm | 5.1 m/s18 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 82 % | 24 °C | 77 % | 0% | 33% | 10% | 64% | |
| 06:00
20:00
| dážď | 28 °C 33 °C |
1,5 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 78 % | 24 °C | 99 % | 0% | 28% | 15% | 99% | |
| 12:00
02:00
| dážď | 27 °C 32 °C |
1,2 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 84 % | 24 °C | 100 % | 0% | 41% | 47% | 100% | |
| 18:00
08:00
| dážď | 28 °C 33 °C |
1,2 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1007 hPa | 77 % | 23 °C | 100 % | 0% | 37% | 31% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
14:00
| dážď | 28 °C 34 °C |
3,3 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 82 % | 24 °C | 100 % | 0% | 13% | 13% | 100% | |
| 06:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 32 °C |
0,8 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1008 hPa | 83 % | 23 °C | 64 % | 0% | 46% | 21% | 17% | |
| 12:00
02:00
| dažďové prehánky | 27 °C 32 °C |
1,4 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 81 % | 23 °C | 79 % | 0% | 25% | 11% | 57% | |
| 18:00
08:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 79 % | 24 °C | 10 % | 0% | 9% | 1% | 0% | |
Otowae Village, Kiribati - informácie
Štát: KiribatiGPS súradnice: -1,8693; 175,5833
Časová zóna: Pacific / Tarawa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +10 hod.
Počet obyvateľov: 238
Nadmorská výška: 10 m
Administratívna časť:
- Gilbert Islands, Tarawa
- Onotoa, Temao Village
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Otowae Village, Kiribati. Predpoveď počasia Otowae Village.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Otowae Village dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Otowae Village
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Otowae Village
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 18:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:15 | 12:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:52 | 18:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:28 | 19:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:03 | 19:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:27 | 26.04.2026 01:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |