Počasie Tangintebu Village dnes
Predpoveď počasia Tangintebu Village 27. apríl 2026
Cez deň zamračené, poludnie dážď. Najvyššia teplota 28 °C. Úhrn zrážok 7,2 mm. V noci slabý dážď. Najnižšia teplota 27 °C. Úhrn zrážok 0,8 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tangintebu Village, Kiribati rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
14:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,4 mm | 3.8 m/s14 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 81 % | 24 °C | 100 % | 0% | 52% | 23% | 100% | |
| 06:00
20:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,5 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 79 % | 23 °C | 100 % | 0% | 4% | 10% | 100% | |
| 12:00
02:00
| dážď | 27 °C 32 °C |
1,8 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 83 % | 23 °C | 100 % | 0% | 2% | 38% | 99% | |
| 18:00
08:00
| dážď | 28 °C 34 °C |
4,5 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1006 hPa | 80 % | 23 °C | 100 % | 0% | 39% | 4% | 100% | |
Zajtra, utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
14:00
| slabý dážď | 27 °C 32 °C |
0,8 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 84 % | 24 °C | 100 % | 0% | 82% | 10% | 100% | |
| 06:00
20:00
| dážď | 27 °C 32 °C |
2,1 mm | 3.9 m/s14 km/h južný |
1008 hPa | 84 % | 24 °C | 100 % | 0% | 15% | 7% | 100% | |
| 12:00
02:00
| dážď | 27 °C 32 °C |
3,6 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 80 % | 23 °C | 96 % | 0% | 81% | 8% | 85% | |
| 18:00
08:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,3 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 83 % | 23 °C | 26 % | 0% | 3% | 2% | 22% | |
Tangintebu Village, Kiribati - informácie
Štát: KiribatiGPS súradnice: 1,3577; 173,0703
Časová zóna: Pacific / Tarawa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +10 hod.
Počet obyvateľov: 94
Nadmorská výška: 11 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tangintebu Village, Kiribati. Predpoveď počasia Tangintebu Village.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tangintebu Village dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Tangintebu Village
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Tangintebu Village
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 18:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:25 | 12:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 18:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:34 | 19:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:09 | 19:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:22 | 27.04.2026 02:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |