Počasie Tereitaki Village dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tereitaki Village na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
29 / 28°C
| 1.0 mm | 12 km/h |
| 29 °C | 34 °C | 02:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 08:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 14:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 20:00 |
východ slnka 06:24
západ slnka 18:44
PO HODINÁCH
západ slnka 18:44
|
|
Predpoveď počasia Tereitaki Village, Kiribati rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
14:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,1 mm | 5.0 m/s18 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 77 % | 24 °C | 98 % | 0% | 7% | 0% | 98% | |
| 08:00
20:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 78 % | 24 °C | 78 % | 0% | 6% | 0% | 77% | |
| 14:00
02:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 71 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 34 °C |
0,9 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 69 % | 23 °C | 21 % | 0% | 21% | 3% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
0,7 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 80 % | 24 °C | 75 % | 0% | 28% | 29% | 50% | |
| 08:00
20:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,2 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1010 hPa | 78 % | 24 °C | 97 % | 0% | 14% | 2% | 97% | |
| 14:00
02:00
| zamračené | 29 °C 35 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 77 % | 24 °C | 98 % | 0% | 17% | 2% | 97% | |
| 20:00
08:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,3 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 77 % | 24 °C | 15 % | 0% | 4% | 10% | 0% | |
Tereitaki Village, Kiribati - informácie
Štát: KiribatiGPS súradnice: 3,9037; -159,3875
Časová zóna: Pacific / Kiritimati
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +12 hod.
Počet obyvateľov: 438
Nadmorská výška: 9 m
Administratívna časť:
- Line Islands, Tabwakea Village
- Tabuaeran, Tenenebo Village
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tereitaki Village, Kiribati. Predpoveď počasia Tereitaki Village.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tereitaki Village dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tereitaki Village
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 18:44 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 19:06 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:36 | 19:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:10 | 19:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 13:10 | 25.05.2026 01:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |