Počasie Algarrobo, Magdalena pozajtra
Predpoveď počasia Algarrobo, Magdalena 28. apríl 2026
Cez deň polojasno, dopoludnie slabé dažďové prehánky, poludnie spočiatku slabé dažďové prehánky, neskoršie silné dažďové prehánky, večer spočiatku silné dažďové prehánky, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 9,7 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Algarrobo, Magdalena, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 93 % | 23 °C | 15 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 07:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 31 °C |
0,8 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 89 % | 23 °C | 50 % | 0% | 49% | 0% | 1% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
32 °C 37 °C |
8,9 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1008 hPa | 60 % | 23 °C | 75 % | 0% | 60% | 9% | 18% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1009 hPa | 88 % | 24 °C | 46 % | 0% | 6% | 21% | 28% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 97 % | 24 °C | 100 % | 0% | 18% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 26 °C 31 °C |
0,6 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 91 % | 24 °C | 100 % | 0% | 97% | 0% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 31 °C 36 °C |
2,6 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1007 hPa | 65 % | 24 °C | 99 % | 0% | 98% | 7% | 86% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 87 % | 24 °C | 99 % | 0% | 11% | 5% | 99% | |
Algarrobo, Magdalena, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 10,1869; -74,5753
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 10 042
Nadmorská výška: 51 m
Administratívna časť:
- Departamento del Magdalena, Santa Marta, Magdalena
- Chibolo, Chivolo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Algarrobo, Magdalena, Kolumbia. Predpoveď počasia Algarrobo, Magdalena.
Algarrobo, Magdalena - počasie v okolí - väčšie mestá
Algarrobo, Magdalena - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Algarrobo, Magdalena dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Algarrobo, Magdalena
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 18:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:55 | 12:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 18:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 18:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 19:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:06 | 28.04.2026 03:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |