Počasie Alto del Venado dnes
Predpoveď počasia Alto del Venado 16. máj 2026
Cez deň ráno silný dážď, dopoludnie slabý dážď, poludnie spočiatku slabý dážď, neskoršie dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie silný dážď. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 19,1 mm. V noci najnižšia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 7,8 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Alto del Venado, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 19 °C 21 °C |
6,3 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 87 % | 17 °C | 100 % | 0% | 60% | 61% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 19 °C 21 °C |
0,7 mm | 0.6 m/s2 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 89 % | 16 °C | 100 % | 0% | 40% | 10% | 98% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 29 °C |
1,9 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1008 hPa | 61 % | 18 °C | 53 % | 0% | 8% | 22% | 35% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 22 °C 25 °C |
10,2 mm | 0.5 m/s2 km/h východný |
1007 hPa | 80 % | 18 °C | 100 % | 0% | 7% | 45% | 100% | |
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
7,8 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 17 °C | 100 % | 0% | 64% | 77% | 100% | |
Alto del Venado, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 4,2088; -74,5765
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Alto del Venado, Kolumbia. Predpoveď počasia Alto del Venado.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Alto del Venado dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Alto del Venado
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Alto del Venado
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 18:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:54 | 12:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 18:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 18:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 19:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 05:19 | 16.05.2026 18:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |