Počasie Alto Lisboa dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Alto Lisboa na 10 dní.
Sobota 23. máj
18 / 14°C
| 34.4 mm | 5 km/h |
| 14 °C | 15 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 07:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 13:00 | |
| 15 °C | 17 °C | 19:00 |
východ slnka 05:47
západ slnka 18:10
PO HODINÁCH
západ slnka 18:10
|
|
Predpoveď počasia Alto Lisboa, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 14 °C 15 °C |
10,2 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 95 % | 13 °C | 99 % | 0% | 78% | 65% | 95% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 15 °C 16 °C |
6,4 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 94 % | 14 °C | 96 % | 0% | 10% | 9% | 96% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
8,1 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 86 % | 16 °C | 92 % | 0% | 17% | 48% | 82% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 15 °C 16 °C |
9,7 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 14 °C | 99 % | 0% | 43% | 57% | 99% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 14 °C 15 °C |
8,2 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 94 % | 13 °C | 98 % | 0% | 35% | 57% | 96% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
3,6 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 92 % | 13 °C | 99 % | 0% | 24% | 10% | 98% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 19 °C 20 °C |
6,5 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 76 % | 14 °C | 97 % | 0% | 32% | 32% | 96% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 16 °C 17 °C |
13,8 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 90 % | 14 °C | 100 % | 0% | 11% | 30% | 99% | |
Alto Lisboa, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 5,1167; -75,5936
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 1323 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Alto Lisboa, Kolumbia. Predpoveď počasia Alto Lisboa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Alto Lisboa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Alto Lisboa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 18:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:59 | 12:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 18:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 18:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 19:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:34 | 23.05.2026 00:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |