Počasie Alto Magallita dnes
Predpoveď počasia Alto Magallita 26. apríl 2026
Cez deň zamračené. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Alto Magallita, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,1 mm | 0.0 m/s0 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 89 % | 17 °C | 100 % | 0% | 1% | 14% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 91 % | 16 °C | 93 % | 0% | 78% | 16% | 53% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 30 °C 32 °C |
0,1 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1008 hPa | 41 % | 15 °C | 96 % | 0% | 0% | 14% | 96% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1010 hPa | 66 % | 17 °C | 98 % | 0% | 1% | 10% | 97% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 77 % | 15 °C | 26 % | 0% | 1% | 18% | 9% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východný |
1014 hPa | 76 % | 15 °C | 8 % | 0% | 6% | 2% | 0% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 31 °C 32 °C |
2,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1007 hPa | 39 % | 15 °C | 55 % | 0% | 0% | 39% | 27% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 23 °C 26 °C |
9,5 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1010 hPa | 74 % | 18 °C | 98 % | 0% | 10% | 81% | 89% | |
Alto Magallita, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 5,9500; -75,8333
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 1054 m
Administratívna časť:
- Departamento de Antioquia, Medellín
- Venecia, Venecia, Departamento de Antioquia
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Alto Magallita, Kolumbia. Predpoveď počasia Alto Magallita.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Alto Magallita dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Alto Magallita
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Alto Magallita
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:51 | 18:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:01 | 12:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:29 | 18:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 18:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 19:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:38 | 26.04.2026 02:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |