Počasie Arbela dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Arbela na 10 dní.
Nedeľa 3. máj
20 / 15°C
| 7.9 mm | 1 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 07:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 13:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 19:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 18:10
PO HODINÁCH
západ slnka 18:10
|
|
Predpoveď počasia Arbela, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
1,9 mm | 0.5 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 87 % | 13 °C | 100 % | 0% | 39% | 37% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,3 mm | 0.6 m/s2 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 91 % | 13 °C | 100 % | 0% | 33% | 55% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 20 °C 21 °C |
2,7 mm | 0.3 m/s1 km/h severný |
1011 hPa | 70 % | 14 °C | 90 % | 0% | 9% | 32% | 85% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
3,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 91 % | 15 °C | 100 % | 0% | 75% | 28% | 100% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1013 hPa | 93 % | 14 °C | 100 % | 0% | 79% | 100% | 98% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,3 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 95 % | 14 °C | 100 % | 0% | 49% | 91% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 20 °C 21 °C |
2,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 69 % | 14 °C | 67 % | 0% | 13% | 49% | 35% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
2,2 mm | 0.4 m/s1 km/h severozápadný |
1011 hPa | 84 % | 14 °C | 100 % | 0% | 19% | 12% | 100% | |
Arbela, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 2,1436; -76,7719
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 1609 m
Administratívna časť:
- Departamento del Cauca, Popayán, Cauca
- La Vega, La Vega, Cauca
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Arbela, Kolumbia. Predpoveď počasia Arbela.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Arbela dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Arbela
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 18:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:03 | 12:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 18:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 18:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 19:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 19:00 | 03.05.2026 07:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |