Počasie Armenia, Cundinamarca dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Armenia, Cundinamarca na 10 dní.
Sobota 23. máj
30 / 23°C
| 3.0 mm | 8 km/h |
| 23 °C | 28 °C | 01:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 07:00 | |
| 30 °C | 34 °C | 13:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 19:00 |
východ slnka 05:45
západ slnka 18:06
PO HODINÁCH
západ slnka 18:06
|
|
Predpoveď počasia Armenia, Cundinamarca, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
2,4 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 22 °C | 95 % | 0% | 39% | 57% | 85% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 97 % | 22 °C | 82 % | 0% | 43% | 19% | 60% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1009 hPa | 63 % | 22 °C | 43 % | 0% | 0% | 10% | 37% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,4 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 73 % | 22 °C | 92 % | 0% | 0% | 31% | 90% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,3 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 22 °C | 98 % | 0% | 6% | 22% | 97% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 90 % | 21 °C | 89 % | 0% | 0% | 8% | 88% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1008 hPa | 54 % | 21 °C | 41 % | 0% | 0% | 14% | 32% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 28 °C 32 °C |
1,4 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1008 hPa | 67 % | 21 °C | 99 % | 0% | 3% | 77% | 98% | |
Armenia, Cundinamarca, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 4,3881; -74,7858
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 343 m
Administratívna časť:
- Departamento de Cundinamarca, Girardot, Cundinamarca
- Girardot, Girardot, Cundinamarca
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Armenia, Cundinamarca, Kolumbia. Predpoveď počasia Armenia, Cundinamarca.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Armenia, Cundinamarca dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Armenia, Cundinamarca
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 18:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:55 | 12:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 18:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 18:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 19:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:32 | 23.05.2026 00:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |