Počasie Berrío týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Berrío na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
15 / 11°C
| 4.5 mm | 9 km/h |
| 11 °C | 11 °C | 01:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 07:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 13:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 19:00 |
východ slnka 05:48
západ slnka 18:09
PO HODINÁCH
západ slnka 18:09
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Berrío, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1017 hPa | 96 % | 10 °C | 98 % | 0% | 16% | 18% | 97% | |
| 07:00
14:00
| dažďové prehánky | 11 °C 11 °C |
3,6 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 91 % | 9 °C | 81 % | 0% | 0% | 64% | 60% | |
| 13:00
20:00
| slabý dážď | 15 °C 15 °C |
0,8 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1013 hPa | 77 % | 11 °C | 96 % | 0% | 28% | 21% | 95% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,1 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 11 °C | 100 % | 0% | 22% | 29% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1016 hPa | 98 % | 10 °C | 100 % | 0% | 98% | 21% | 78% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 11 °C 11 °C |
1,4 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 94 % | 10 °C | 99 % | 0% | 10% | 0% | 99% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 17 °C 17 °C |
1,8 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 69 % | 11 °C | 100 % | 0% | 33% | 25% | 99% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 0% | 72% | 12% | 100% | |
Berrío, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 6,8333; -75,4333
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 2613 m
Administratívna časť:
- Departamento de Antioquia, Medellín
- Angostura, Angostura, Departamento de Antioquia
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Berrío, Kolumbia. Predpoveď počasia Berrío.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Berrío dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Berrío
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:48 | 18:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:59 | 12:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 18:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 18:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 19:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:55 | 29.04.2026 04:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |