Počasie Bocachica, Cundinamarca dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Bocachica, Cundinamarca na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
20 / 11°C
| 2.6 mm | 13 km/h |
| 11 °C | 11 °C | 01:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 07:00 | |
| 20 °C | 19 °C | 13:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 19:00 |
východ slnka 05:41
západ slnka 18:04
PO HODINÁCH
západ slnka 18:04
|
|
Predpoveď počasia Bocachica, Cundinamarca, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 94 % | 10 °C | 93 % | 0% | 20% | 21% | 90% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 13 °C 13 °C |
0,9 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 82 % | 9 °C | 94 % | 0% | 7% | 7% | 93% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 20 °C 19 °C |
1,5 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 50 % | 9 °C | 49 % | 0% | 10% | 28% | 25% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,2 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 80 % | 10 °C | 88 % | 0% | 2% | 18% | 85% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 91 % | 10 °C | 87 % | 0% | 15% | 68% | 63% | |
| 07:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
12 °C 11 °C |
0,6 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 83 % | 9 °C | 64 % | 0% | 3% | 39% | 42% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 19 °C 18 °C |
1,5 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1014 hPa | 54 % | 9 °C | 48 % | 0% | 22% | 36% | 8% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 85 % | 11 °C | 99 % | 0% | 1% | 10% | 99% | |
Bocachica, Cundinamarca, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 5,0333; -74,0500
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 2831 m
Administratívna časť:
- Departamento de Cundinamarca, Girardot, Cundinamarca
- Zipaquirá, Zipaquirá
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bocachica, Cundinamarca, Kolumbia. Predpoveď počasia Bocachica, Cundinamarca.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bocachica, Cundinamarca dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bocachica, Cundinamarca
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 18:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:52 | 12:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:18 | 18:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 18:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:27 | 19:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:34 | 21.05.2026 23:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |