Počasie Brisas del Pance dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Brisas del Pance na 10 dní.
Piatok 1. máj
24 / 19°C
| 16.4 mm | 3 km/h |
| 19 °C | 22 °C | 01:00 | |
| 19 °C | 22 °C | 07:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 13:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 19:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 18:10
PO HODINÁCH
západ slnka 18:10
|
|
Predpoveď počasia Brisas del Pance, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 19 °C 22 °C |
0,7 mm | 0.4 m/s1 km/h severný |
1011 hPa | 93 % | 18 °C | 100 % | 0% | 17% | 76% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 19 °C 21 °C |
1,9 mm | 0.2 m/s1 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 90 % | 17 °C | 100 % | 0% | 25% | 32% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 24 °C 27 °C |
1,7 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 76 % | 19 °C | 100 % | 0% | 17% | 54% | 99% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 21 °C 25 °C |
12,1 mm | 0.2 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 96 % | 20 °C | 100 % | 0% | 9% | 43% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
3,2 mm | 0.5 m/s2 km/h severozápadný |
1014 hPa | 96 % | 18 °C | 100 % | 0% | 84% | 62% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 21 °C |
0,7 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 89 % | 17 °C | 74 % | 0% | 27% | 19% | 53% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 29 °C |
3,1 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 66 % | 19 °C | 82 % | 0% | 41% | 30% | 56% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 21 °C 24 °C |
9,6 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 94 % | 20 °C | 100 % | 0% | 8% | 43% | 100% | |
Brisas del Pance, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 3,3203; -76,5224
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 995 m
Administratívna časť:
- Departamento del Valle del Cauca, Cali, Valle del Cauca
- Cali, Cali, Valle del Cauca
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Brisas del Pance, Kolumbia. Predpoveď počasia Brisas del Pance.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Brisas del Pance dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Brisas del Pance
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 18:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:03 | 12:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 18:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 18:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 19:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:26 | 01.05.2026 05:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |