Počasie Callejona pozajtra
Predpoveď počasia Callejona 28. apríl 2026
Cez deň ráno zamračené, dopoludnie sa polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie silné dažďové prehánky, večer spočiatku silné dažďové prehánky, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 27 °C. Úhrn zrážok 9,8 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 0,4 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Callejona, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| oblačno | 18 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1015 hPa | 99 % | 18 °C | 72 % | 0% | 46% | 21% | 35% | |
| 01:00
08:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 97 % | 18 °C | 95 % | 0% | 34% | 30% | 89% | |
| 02:00
09:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 97 % | 18 °C | 99 % | 0% | 13% | 50% | 96% | |
| 03:00
10:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 17 °C | 99 % | 0% | 28% | 38% | 98% | |
| 04:00
11:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1014 hPa | 98 % | 17 °C | 85 % | 3% | 25% | 32% | 70% | |
| 05:00
12:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 97 % | 17 °C | 89 % | 0% | 25% | 27% | 80% | |
| 06:00
13:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 95 % | 17 °C | 94 % | 0% | 18% | 21% | 90% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 93 % | 17 °C | 64 % | 0% | 0% | 21% | 54% | |
| 08:00
15:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 89 % | 18 °C | 10 % | 0% | 4% | 2% | 5% | |
| 09:00
16:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1015 hPa | 76 % | 18 °C | 7 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 10:00
17:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 62 % | 17 °C | 6 % | 0% | 0% | 3% | 3% | |
| 11:00
18:00
| polojasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1012 hPa | 53 % | 16 °C | 36 % | 0% | 3% | 3% | 33% | |
| 12:00
19:00
| oblačno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 52 % | 16 °C | 43 % | 0% | 3% | 3% | 40% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
27 °C 29 °C |
8,1 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 55 % | 17 °C | 83 % | 0% | 25% | 10% | 77% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
1,4 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 19 °C | 100 % | 0% | 32% | 5% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,4 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1013 hPa | 96 % | 18 °C | 100 % | 0% | 77% | 27% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 91 % | 17 °C | 100 % | 0% | 2% | 13% | 100% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
27 °C 29 °C |
7,2 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 59 % | 18 °C | 85 % | 0% | 29% | 18% | 77% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,2 mm | 0.3 m/s1 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 19 °C | 100 % | 0% | 35% | 8% | 100% | |
Callejona, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 6,3267; -73,3118
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 1376 m
Administratívna časť:
- Departamento de Santander, Bucaramanga, Santander
- Guapotá, Guapotá
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Callejona, Kolumbia. Predpoveď počasia Callejona.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Callejona dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Callejona
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 18:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:50 | 12:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:18 | 18:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 18:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 19:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:02 | 28.04.2026 03:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |