Počasie Fragua dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Fragua na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
31 / 22°C
| 6.3 mm | 4 km/h |
| 22 °C | 27 °C | 01:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 07:00 | |
| 31 °C | 35 °C | 13:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 19:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 18:06
PO HODINÁCH
západ slnka 18:06
|
|
Predpoveď počasia Fragua, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 22 °C 26 °C |
0,6 mm | 0.7 m/s3 km/h severozápadný |
1010 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 0% | 82% | 18% | 100% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,4 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 22 °C | 78 % | 0% | 62% | 33% | 13% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 31 °C 35 °C |
1,8 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1008 hPa | 57 % | 21 °C | 54 % | 0% | 32% | 35% | 24% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
3,5 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 95 % | 23 °C | 99 % | 0% | 3% | 9% | 99% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
1,9 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 100 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 35% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 22 °C 27 °C |
0,9 mm | 0.1 m/s0 km/h severný |
1012 hPa | 98 % | 21 °C | 94 % | 0% | 69% | 19% | 79% | |
| 13:00
20:00
| slabý dážď | 30 °C 35 °C |
0,9 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1009 hPa | 63 % | 22 °C | 98 % | 0% | 97% | 7% | 64% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
8,3 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1011 hPa | 93 % | 23 °C | 100 % | 0% | 18% | 25% | 100% | |
Fragua, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 1,0554; -76,0842
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fragua, Kolumbia. Predpoveď počasia Fragua.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fragua dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fragua
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 18:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:01 | 12:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 18:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 18:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 19:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 16:38 | 30.04.2026 04:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |