Počasie Ibañez týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Ibañez na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
29 / 22°C
| 3.7 mm | 8 km/h |
| 23 °C | 28 °C | 01:00 | |
| 22 °C | 27 °C | 07:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 05:47
západ slnka 18:04
PO HODINÁCH
západ slnka 18:04
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ibañez, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
3,2 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1011 hPa | 94 % | 22 °C | 100 % | 0% | 98% | 50% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,5 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1011 hPa | 97 % | 21 °C | 100 % | 0% | 80% | 38% | 96% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 67 % | 22 °C | 52 % | 0% | 2% | 7% | 47% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 85 % | 23 °C | 99 % | 0% | 0% | 10% | 99% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,3 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 86 % | 21 °C | 99 % | 0% | 7% | 27% | 99% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1010 hPa | 93 % | 21 °C | 100 % | 0% | 21% | 10% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1006 hPa | 63 % | 21 °C | 100 % | 0% | 2% | 3% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1005 hPa | 78 % | 22 °C | 100 % | 0% | 1% | 46% | 100% | |
Ibañez, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 4,3772; -74,6482
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 377 m
Administratívna časť:
- Departamento de Cundinamarca, Girardot, Cundinamarca
- Agua de Dios, Agua de Dios, Cundinamarca
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ibañez, Kolumbia. Predpoveď počasia Ibañez.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ibañez dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ibañez
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 18:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:55 | 12:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 18:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 18:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 19:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:51 | 29.04.2026 04:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |