Počasie Indro dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Indro na 10 dní.
Piatok 1. máj
31 / 22°C
| 14.4 mm | 8 km/h |
| 22 °C | 26 °C | 01:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 07:00 | |
| 31 °C | 35 °C | 13:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 19:00 |
východ slnka 05:49
západ slnka 18:11
PO HODINÁCH
západ slnka 18:11
|
|
Predpoveď počasia Indro, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,1 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 90 % | 20 °C | 97 % | 0% | 64% | 3% | 92% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
2,8 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 87 % | 21 °C | 99 % | 0% | 25% | 7% | 98% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 31 °C 36 °C |
9,2 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1009 hPa | 61 % | 22 °C | 100 % | 0% | 23% | 49% | 100% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
2,3 mm | 0.6 m/s2 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 23 °C | 100 % | 0% | 28% | 12% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 23 °C 28 °C |
0,5 mm | 0.1 m/s0 km/h severný |
1014 hPa | 94 % | 21 °C | 100 % | 0% | 83% | 53% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dažďové prehánky | 23 °C 28 °C |
3,3 mm | 0.2 m/s1 km/h severozápadný |
1014 hPa | 93 % | 21 °C | 75 % | 0% | 48% | 7% | 43% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 30 °C 35 °C |
14,4 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1010 hPa | 64 % | 23 °C | 97 % | 0% | 28% | 28% | 96% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
1,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severný |
1013 hPa | 95 % | 23 °C | 100 % | 0% | 6% | 9% | 100% | |
Indro, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 6,5390; -75,9196
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 1878 m
Administratívna časť:
- Departamento de Antioquia, Medellín
- Santafé de Antioquia, Antioquia, Departamento de Antioquia
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Indro, Kolumbia. Predpoveď počasia Indro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Indro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Indro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:49 | 18:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:00 | 12:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 18:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 18:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:38 | 19:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:28 | 01.05.2026 05:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |