Počasie Isla Carpintero dnes
Predpoveď počasia Isla Carpintero 26. apríl 2026
Cez deň ráno silný dážď, dopoludnie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie oblačno, večer spočiatku oblačno, neskoršie silný dážď. Najvyššia teplota 28 °C. Úhrn zrážok 20,0 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 21 °C. Úhrn zrážok 3,0 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Isla Carpintero, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 22 °C 26 °C |
7,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1012 hPa | 96 % | 21 °C | 100 % | 0% | 70% | 33% | 99% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 21 °C 25 °C |
1,8 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 95 % | 20 °C | 99 % | 0% | 85% | 44% | 82% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 68 % | 21 °C | 57 % | 0% | 7% | 1% | 53% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 25 °C 30 °C |
11,2 mm | 0.5 m/s2 km/h východný |
1009 hPa | 84 % | 22 °C | 100 % | 0% | 7% | 18% | 99% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
3,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 97 % | 21 °C | 98 % | 0% | 57% | 40% | 95% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 21 °C 25 °C |
0,5 mm | 0.7 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 94 % | 20 °C | 98 % | 0% | 6% | 51% | 96% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 72 % | 22 °C | 58 % | 0% | 7% | 2% | 54% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 25 °C 29 °C |
8,2 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1009 hPa | 82 % | 22 °C | 100 % | 0% | 1% | 31% | 100% | |
Isla Carpintero, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 3,1194; -75,2611
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Isla Carpintero, Kolumbia. Predpoveď počasia Isla Carpintero.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Isla Carpintero dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Isla Carpintero
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Isla Carpintero
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 18:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:58 | 12:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 18:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 18:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 19:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:39 | 26.04.2026 02:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |