Počasie Isla El Limón vikend
Predpoveď počasia pre mesto Isla El Limón na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
30 / 23°C
| 1.2 mm | 9 km/h |
| 23 °C | 27 °C | 01:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 07:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 13:00 | |
| 27 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 05:51
západ slnka 18:05
PO HODINÁCH
západ slnka 18:05
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Isla El Limón, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
1,2 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 90 % | 21 °C | 100 % | 0% | 36% | 75% | 99% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1011 hPa | 91 % | 21 °C | 65 % | 0% | 7% | 12% | 57% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1007 hPa | 62 % | 22 °C | 44 % | 0% | 0% | 37% | 10% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 72 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 42% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h východný |
1011 hPa | 87 % | 21 °C | 100 % | 0% | 1% | 23% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 80 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 6% | 100% | |
| 13:00
20:00
| polojasno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1008 hPa | 57 % | 21 °C | 14 % | 0% | 0% | 9% | 6% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 27 °C 32 °C |
1,8 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 77 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 3% | |
Isla El Limón, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 3,1346; -75,2685
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Isla El Limón, Kolumbia. Predpoveď počasia Isla El Limón.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Isla El Limón dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Isla El Limón
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:51 | 18:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:58 | 12:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:29 | 18:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 18:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 19:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:21 | 01.05.2026 05:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |