Počasie Isla Ronda vikend
Predpoveď počasia pre mesto Isla Ronda na tento alebo budúci víkend.
Nedeľa 3. máj
27 / 23°C
| 16.6 mm | 2 km/h |
| 23 °C | 28 °C | 01:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 27 °C | 33 °C | 13:00 | |
| 24 °C | 30 °C | 19:00 |
východ slnka 05:37
západ slnka 17:35
PO HODINÁCH
západ slnka 17:35
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Isla Ronda, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,1 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1012 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 12% | 5% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
4,2 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 23 °C | 99 % | 0% | 89% | 7% | 96% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 27 °C 33 °C |
8,2 mm | 0.5 m/s2 km/h východný |
1010 hPa | 84 % | 24 °C | 93 % | 0% | 46% | 21% | 83% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
4,1 mm | 0.2 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 97 % | 24 °C | 100 % | 0% | 66% | 18% | 99% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 23 °C 28 °C |
0,7 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1012 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 19% | 82% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,5 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 0% | 89% | 6% | 100% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 28 °C 33 °C |
10,4 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 76 % | 23 °C | 93 % | 0% | 87% | 27% | 21% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
11,3 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1012 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 39% | 82% | 100% | |
Isla Ronda, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: -4,1478; -70,0067
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Isla Ronda, Kolumbia. Predpoveď počasia Isla Ronda.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Isla Ronda dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Isla Ronda
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:37 | 17:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:36 | 11:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 17:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 18:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:26 | 18:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 18:20 | 03.05.2026 07:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |