Počasie Isla Yaguas Munos dnes
| 27 °C | 33 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 35 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 21:00 |
východ slnka 05:36
západ slnka 17:38
PO HODINÁCH
západ slnka 17:38
Predpoveď počasia Isla Yaguas Munos 26. apríl 2026
Cez deň ráno hmla, dopoludnie slabý dážď, poludnie spočiatku slabý dážď, neskoršie dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie silný dážď. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 12,0 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 23 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Isla Yaguas Munos, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| zamračené | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1011 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 9% | 14% | 11% | 100% | |
| 01:00
08:00
| hmla | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západný |
1010 hPa | 100 % | 23 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 100% | |
| 02:00
09:00
| hmla | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1009 hPa | 100 % | 23 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 100% | |
| 03:00
10:00
| hmla | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 100% | |
| 04:00
11:00
| hmla | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 100% | |
| 05:00
12:00
| hmla | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1010 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 99% | 100% | 0% | 52% | |
| 06:00
13:00
| hmla | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 5% | 100% | |
| 08:00
15:00
| slabý dážď | 25 °C 30 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1012 hPa | 92 % | 23 °C | 100 % | 3% | 82% | 7% | 99% | |
| 09:00
16:00
| slabý dážď | 27 °C 33 °C |
0,2 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1013 hPa | 84 % | 24 °C | 100 % | 0% | 21% | 0% | 100% | |
| 10:00
17:00
| slabý dážď | 28 °C 33 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 77 % | 24 °C | 100 % | 0% | 24% | 2% | 100% | |
| 11:00
18:00
| slabý dážď | 29 °C 34 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 72 % | 23 °C | 100 % | 0% | 99% | 7% | 99% | |
| 12:00
19:00
| slabý dážď | 30 °C 36 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 71 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 12% | 97% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 30 °C 35 °C |
0,8 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 69 % | 23 °C | 100 % | 0% | 89% | 29% | 94% | |
| 14:00
21:00
| slabý dážď | 29 °C 34 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1007 hPa | 71 % | 23 °C | 89 % | 0% | 35% | 55% | 72% | |
| 15:00
22:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 35 °C |
1,2 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 75 % | 24 °C | 68 % | 0% | 14% | 21% | 54% | |
| 16:00
23:00
| dažďové prehánky | 28 °C 35 °C |
0,3 mm | 0.4 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 87 % | 26 °C | 61 % | 0% | 2% | 6% | 58% | |
| 17:00
00:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1006 hPa | 91 % | 25 °C | 64 % | 0% | 7% | 7% | 59% | |
| 18:00
01:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 97 % | 25 °C | 76 % | 0% | 10% | 9% | 72% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 98 % | 24 °C | 40 % | 0% | 3% | 19% | 25% | |
| 20:00
03:00
| silné dažďové prehánky |
25 °C 31 °C |
6,9 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 69 % | 0% | 7% | 35% | 49% | |
| 21:00
04:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
1,3 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 39% | 100% | |
| 22:00
05:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1012 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 9% | 67% | 14% | 100% | |
| 23:00
06:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,2 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1012 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 6% | 28% | 2% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 6% | 13% | 7% | 100% | |
| 01:00
08:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1010 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 02:00
09:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1010 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 0% | 3% | 3% | 100% | |
| 03:00
10:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východný |
1010 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 6% | 27% | 8% | 100% | |
| 04:00
11:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 11% | 17% | 0% | 100% | |
| 05:00
12:00
| hmla | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1010 hPa | 99 % | 22 °C | 99 % | 36% | 43% | 0% | 99% | |
| 06:00
13:00
| hmla | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severný |
1010 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 49% | 59% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 6% | 43% | 0% | 100% | |
| 08:00
15:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1012 hPa | 93 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 09:00
16:00
| slabý dážď | 26 °C 31 °C |
0,2 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 88 % | 24 °C | 97 % | 0% | 68% | 0% | 93% | |
| 10:00
17:00
| dažďové prehánky | 28 °C 34 °C |
0,3 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 80 % | 24 °C | 42 % | 0% | 27% | 10% | 18% | |
| 11:00
18:00
| silný dážď | 29 °C 35 °C |
2,4 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1012 hPa | 75 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 14% | 32% | |
| 12:00
19:00
| silný dážď | 31 °C 37 °C |
7,7 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 67 % | 24 °C | 98 % | 0% | 73% | 47% | 90% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
0,4 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 0% | 80% | 57% | 100% | |
| 14:00
21:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
0,6 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 0% | 22% | 3% | 100% | |
| 15:00
22:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 31 °C |
0,1 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 97 % | 24 °C | 100 % | 0% | 5% | 3% | 100% | |
| 16:00
23:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 94 % | 24 °C | 100 % | 0% | 37% | 2% | 100% | |
| 17:00
00:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 94 % | 24 °C | 100 % | 0% | 34% | 0% | 100% | |
| 18:00
01:00
| oblačno | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 0% | 0% | 10% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 98 % | 24 °C | 100 % | 0% | 3% | 25% | 100% | |
Isla Yaguas Munos, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: -2,7550; -70,0278
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Isla Yaguas Munos, Kolumbia. Predpoveď počasia Isla Yaguas Munos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Isla Yaguas Munos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Isla Yaguas Munos
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Isla Yaguas Munos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:36 | 17:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:37 | 12:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 18:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 18:24 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:26 | 18:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:23 | 26.04.2026 01:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |