Počasie La Aguada dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Aguada na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
21 / 16°C
| 10.0 mm | 8 km/h |
| 16 °C | 18 °C | 01:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 07:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 13:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 19:00 |
východ slnka 05:54
západ slnka 18:10
PO HODINÁCH
západ slnka 18:10
|
|
Predpoveď počasia La Aguada, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,3 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1015 hPa | 99 % | 16 °C | 98 % | 0% | 43% | 60% | 94% | |
| 07:00
14:00
| dažďové prehánky | 18 °C 20 °C |
2,2 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 96 % | 17 °C | 78 % | 0% | 43% | 16% | 59% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 21 °C 23 °C |
7,5 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 81 % | 17 °C | 96 % | 0% | 53% | 23% | 90% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 17 °C | 96 % | 0% | 45% | 4% | 93% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dažďové prehánky | 17 °C 19 °C |
1,5 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1015 hPa | 92 % | 15 °C | 63 % | 0% | 3% | 25% | 53% | |
| 07:00
14:00
| dažďové prehánky | 17 °C 19 °C |
2,3 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 98 % | 16 °C | 84 % | 0% | 53% | 19% | 65% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 21 °C 24 °C |
3,7 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 86 % | 18 °C | 96 % | 0% | 2% | 37% | 94% | |
| 19:00
02:00
| slabý dážď | 18 °C 21 °C |
0,7 mm | 0.5 m/s2 km/h severozápadný |
1015 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 0% | 79% | 43% | 96% | |
La Aguada, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 2,6741; -76,4942
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Aguada, Kolumbia. Predpoveď počasia La Aguada.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Aguada dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Aguada
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 18:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:02 | 12:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 18:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 18:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 19:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:48 | 21.05.2026 23:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |