Počasie La Ardila dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Ardila na 10 dní.
Sobota 23. máj
24 / 22°C
| 13.4 mm | 6 km/h |
| 22 °C | 26 °C | 01:00 | |
| 22 °C | 26 °C | 07:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 13:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 19:00 |
východ slnka 05:53
západ slnka 18:06
PO HODINÁCH
západ slnka 18:06
|
|
Predpoveď počasia La Ardila, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
1,8 mm | 0.2 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 92 % | 21 °C | 89 % | 0% | 14% | 74% | 56% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 22 °C 26 °C |
10,5 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 97 % | 21 °C | 99 % | 0% | 58% | 92% | 52% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
1,1 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1014 hPa | 95 % | 23 °C | 86 % | 0% | 35% | 64% | 39% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 86 % | 20 °C | 99 % | 0% | 51% | 94% | 86% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
1,0 mm | 0.1 m/s0 km/h západný |
1014 hPa | 89 % | 20 °C | 93 % | 0% | 10% | 76% | 70% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
2,9 mm | 0.4 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 94 % | 21 °C | 92 % | 0% | 39% | 47% | 77% | |
| 13:00
20:00
| slabý dážď | 26 °C 29 °C |
0,6 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 72 % | 20 °C | 99 % | 0% | 34% | 96% | 31% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,4 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 82 % | 20 °C | 100 % | 0% | 29% | 90% | 97% | |
La Ardila, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 2,1164; -75,8031
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 793 m
Administratívna časť:
- Departamento del Huila, Neiva, Huila
- Tarqui, Tarqui, Huila
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Ardila, Kolumbia. Predpoveď počasia La Ardila.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Ardila dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Ardila
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 18:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:59 | 12:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 18:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 18:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 19:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:38 | 23.05.2026 00:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |