Počasie La Bolsa, Boyacá pozajtra
Predpoveď počasia La Bolsa, Boyacá 28. apríl 2026
Cez deň ráno silný dážď, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 20 °C. Úhrn zrážok 11,1 mm. V noci najnižšia teplota 12 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Bolsa, Boyacá, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1019 hPa | 89 % | 10 °C | 71 % | 0% | 28% | 35% | 44% | |
| 01:00
08:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
7,6 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 90 % | 10 °C | 63 % | 0% | 25% | 33% | 37% | |
| 07:00
14:00
| dažďové prehánky | 13 °C 13 °C |
2,1 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 89 % | 11 °C | 64 % | 0% | 5% | 3% | 60% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 20 °C 20 °C |
1,3 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1013 hPa | 54 % | 10 °C | 86 % | 0% | 9% | 21% | 82% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1016 hPa | 89 % | 12 °C | 100 % | 0% | 21% | 56% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 92 % | 9 °C | 100 % | 0% | 15% | 3% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,4 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1018 hPa | 89 % | 9 °C | 100 % | 0% | 54% | 7% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 21 °C 20 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 47 % | 9 °C | 92 % | 0% | 4% | 25% | 89% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1013 hPa | 74 % | 10 °C | 100 % | 0% | 23% | 21% | 100% | |
La Bolsa, Boyacá, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 5,7833; -73,1500
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Bolsa, Boyacá, Kolumbia. Predpoveď počasia La Bolsa, Boyacá.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Bolsa, Boyacá dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Bolsa, Boyacá
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 17:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:50 | 12:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:18 | 18:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 18:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 19:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:01 | 28.04.2026 03:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |