Počasie La Cecilia, Departamento de Antioquia dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Cecilia, Departamento de Antioquia na 10 dní.
Piatok 22. máj
27 / 18°C
| 0.8 mm | 1 km/h |
| 18 °C | 21 °C | 01:00 | |
| 18 °C | 21 °C | 07:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 13:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 19:00 |
východ slnka 05:45
západ slnka 18:11
PO HODINÁCH
západ slnka 18:11
|
|
Predpoveď počasia La Cecilia, Departamento de Antioquia, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 18 °C 21 °C |
0,2 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 0% | 31% | 71% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,2 mm | 0.6 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 97 % | 18 °C | 100 % | 0% | 71% | 9% | 99% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 27 °C 28 °C |
0,1 mm | 0.2 m/s1 km/h východný |
1012 hPa | 47 % | 14 °C | 89 % | 0% | 3% | 27% | 85% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,3 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 83 % | 17 °C | 93 % | 0% | 9% | 3% | 92% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
1,5 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1017 hPa | 99 % | 17 °C | 100 % | 0% | 71% | 17% | 98% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 19 °C 22 °C |
0,3 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 96 % | 18 °C | 79 % | 0% | 64% | 7% | 36% | |
| 13:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 29 °C |
0,5 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 42 % | 13 °C | 85 % | 0% | 8% | 29% | 81% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,3 mm | 0.4 m/s1 km/h severný |
1014 hPa | 87 % | 18 °C | 99 % | 0% | 28% | 38% | 99% | |
La Cecilia, Departamento de Antioquia, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 6,0452; -75,5287
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 2409 m
Administratívna časť:
- Departamento de Antioquia, Medellín
- Retiro, El Retiro, Departamento de Antioquia
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Cecilia, Departamento de Antioquia, Kolumbia. Predpoveď počasia La Cecilia, Departamento de Antioquia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Cecilia, Departamento de Antioquia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Cecilia, Departamento de Antioquia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 18:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:58 | 12:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 18:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 18:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 19:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:33 | 23.05.2026 00:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |