Počasie La Ceja, Departamento de Antioquia dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Ceja, Departamento de Antioquia na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
22 / 14°C
| 6.0 mm | 13 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 07:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 13:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 19:00 |
východ slnka 05:45
západ slnka 18:11
PO HODINÁCH
západ slnka 18:11
|
|
Predpoveď počasia La Ceja, Departamento de Antioquia, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1017 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 0% | 98% | 13% | 98% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
2,4 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 98 % | 14 °C | 97 % | 0% | 71% | 9% | 91% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 22 °C 23 °C |
3,3 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1013 hPa | 60 % | 13 °C | 49 % | 0% | 21% | 28% | 22% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,2 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1016 hPa | 99 % | 15 °C | 99 % | 0% | 68% | 27% | 97% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 0% | 96% | 14% | 96% | |
| 07:00
14:00
| dažďové prehánky | 15 °C 16 °C |
1,3 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1017 hPa | 96 % | 14 °C | 85 % | 0% | 74% | 3% | 42% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 22 °C 23 °C |
1,7 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1014 hPa | 60 % | 13 °C | 64 % | 0% | 8% | 21% | 52% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 16 °C 18 °C |
1,4 mm | 0.1 m/s0 km/h severný |
1017 hPa | 98 % | 15 °C | 99 % | 0% | 54% | 21% | 96% | |
La Ceja, Departamento de Antioquia, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 6,0313; -75,4333
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 36 584
Nadmorská výška: 2146 m
Administratívna časť:
- Departamento de Antioquia, Medellín
- La Ceja del Tambo, La Ceja, Departamento de Antioquia
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Ceja, Departamento de Antioquia, Kolumbia. Predpoveď počasia La Ceja, Departamento de Antioquia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Ceja, Departamento de Antioquia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Ceja, Departamento de Antioquia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 18:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:58 | 12:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 18:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 18:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 19:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:38 | 21.05.2026 23:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |