Počasie La Dominga, Cauca dnes
| 27 °C | 29 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 30 °C | 15:00 | |
| 23 °C | 26 °C | 17:00 | |
| 20 °C | 23 °C | 22:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 18:09
PO HODINÁCH
západ slnka 18:09
Predpoveď počasia La Dominga, Cauca 26. apríl 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie sa polojasno, poludnie dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie silný dážď. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 17,6 mm. V noci hmla. Najnižšia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 0,4 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Dominga, Cauca, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 85 % | 16 °C | 86 % | 0% | 9% | 23% | 83% | |
| 01:00
08:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 16 °C | 94 % | 0% | 4% | 28% | 93% | |
| 02:00
09:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 83 % | 16 °C | 98 % | 0% | 3% | 39% | 97% | |
| 03:00
10:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 85 % | 16 °C | 100 % | 0% | 4% | 45% | 100% | |
| 04:00
11:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 85 % | 15 °C | 96 % | 0% | 3% | 14% | 95% | |
| 05:00
12:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 85 % | 15 °C | 53 % | 0% | 3% | 9% | 46% | |
| 06:00
13:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 86 % | 15 °C | 30 % | 0% | 3% | 9% | 22% | |
| 07:00
14:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 83 % | 16 °C | 25 % | 0% | 3% | 1% | 19% | |
| 08:00
15:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 78 % | 17 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 09:00
16:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1014 hPa | 71 % | 17 °C | 20 % | 0% | 17% | 5% | 0% | |
| 10:00
17:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 63 % | 17 °C | 51 % | 0% | 44% | 13% | 0% | |
| 11:00
18:00
| polojasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1012 hPa | 60 % | 18 °C | 22 % | 0% | 11% | 12% | 0% | |
| 12:00
19:00
| polojasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1011 hPa | 58 % | 18 °C | 17 % | 0% | 4% | 11% | 2% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1009 hPa | 54 % | 17 °C | 10 % | 0% | 0% | 1% | 8% | |
| 14:00
21:00
| polojasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1008 hPa | 50 % | 17 °C | 25 % | 0% | 2% | 3% | 21% | |
| 15:00
22:00
| dažďové prehánky | 28 °C 29 °C |
0,3 mm | 3.9 m/s14 km/h severný |
1007 hPa | 50 % | 17 °C | 18 % | 0% | 7% | 5% | 9% | |
| 16:00
23:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 28 °C |
1,2 mm | 2.8 m/s10 km/h severozápadný |
1008 hPa | 62 % | 18 °C | 56 % | 0% | 19% | 41% | 21% | |
| 17:00
00:00
| dažďové prehánky | 23 °C 26 °C |
0,5 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 80 % | 19 °C | 82 % | 0% | 14% | 52% | 59% | |
| 18:00
01:00
| silný dážď | 22 °C 25 °C |
2,6 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 85 % | 19 °C | 86 % | 0% | 11% | 52% | 68% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 21 °C 24 °C |
2,5 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1012 hPa | 96 % | 20 °C | 87 % | 0% | 34% | 50% | 67% | |
| 20:00
03:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
5,1 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 19 °C | 98 % | 9% | 75% | 57% | 85% | |
| 21:00
04:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
3,7 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 19 °C | 99 % | 1% | 26% | 56% | 97% | |
| 22:00
05:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
1,2 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 97 % | 19 °C | 100 % | 0% | 99% | 37% | 100% | |
| 23:00
06:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
0,4 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 99 % | 18 °C | 94 % | 10% | 40% | 35% | 86% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
0,3 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1014 hPa | 99 % | 18 °C | 89 % | 0% | 10% | 33% | 83% | |
| 01:00
08:00
| dážď | 18 °C 21 °C |
0,3 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 99 % | 18 °C | 90 % | 7% | 25% | 53% | 74% | |
| 02:00
09:00
| slabý dážď | 18 °C 20 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1014 hPa | 98 % | 18 °C | 99 % | 0% | 10% | 83% | 96% | |
| 03:00
10:00
| hmla | 18 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1014 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 82% | 82% | 52% | 97% | |
| 04:00
11:00
| hmla | 18 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 99 % | 17 °C | 95 % | 83% | 82% | 10% | 46% | |
| 05:00
12:00
| hmla | 18 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západný |
1014 hPa | 99 % | 17 °C | 87 % | 82% | 85% | 8% | 0% | |
| 06:00
13:00
| hmla | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 17 °C | 87 % | 82% | 85% | 11% | 3% | |
| 07:00
14:00
| hmla | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 98 % | 18 °C | 89 % | 28% | 88% | 8% | 0% | |
| 08:00
15:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 88 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 4% | 0% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1015 hPa | 79 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 1% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 72 % | 18 °C | 98 % | 0% | 97% | 1% | 7% | |
| 11:00
18:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 64 % | 18 °C | 60 % | 0% | 46% | 3% | 25% | |
| 12:00
19:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1012 hPa | 60 % | 18 °C | 64 % | 0% | 11% | 3% | 58% | |
| 13:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 29 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1011 hPa | 57 % | 18 °C | 36 % | 0% | 0% | 3% | 33% | |
| 14:00
21:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 29 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 59 % | 18 °C | 61 % | 0% | 13% | 26% | 45% | |
| 15:00
22:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 29 °C |
1,5 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 64 % | 18 °C | 80 % | 0% | 7% | 16% | 76% | |
| 16:00
23:00
| dážď | 25 °C 28 °C |
0,8 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 73 % | 19 °C | 100 % | 0% | 20% | 18% | 100% | |
| 17:00
00:00
| silný dážď | 24 °C 28 °C |
1,4 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 79 % | 20 °C | 100 % | 0% | 30% | 26% | 100% | |
| 18:00
01:00
| silný dážď | 22 °C 26 °C |
1,6 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 91 % | 20 °C | 99 % | 0% | 39% | 23% | 99% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 21 °C 25 °C |
3,4 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 20 °C | 99 % | 0% | 11% | 22% | 99% | |
| 20:00
03:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
0,7 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 20 °C | 100 % | 0% | 53% | 26% | 99% | |
| 21:00
04:00
| slabý dážď | 20 °C 23 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 97 % | 19 °C | 100 % | 0% | 21% | 29% | 99% | |
| 22:00
05:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
2,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 19 °C | 99 % | 0% | 59% | 46% | 97% | |
| 23:00
06:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
1,1 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 94 % | 18 °C | 100 % | 0% | 65% | 43% | 98% | |
La Dominga, Cauca, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 3,0982; -76,4005
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 1022 m
Administratívna časť:
- Departamento del Cauca, Popayán, Cauca
- Guachene, Guachené
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Dominga, Cauca, Kolumbia. Predpoveď počasia La Dominga, Cauca.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Dominga, Cauca dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre La Dominga, Cauca
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie La Dominga, Cauca
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 18:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:03 | 12:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 18:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 18:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 19:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:44 | 26.04.2026 02:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |