Počasie La Esperanza, Huila dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Esperanza, Huila na 10 dní.
Piatok 1. máj
21 / 14°C
| 12.0 mm | 3 km/h |
| 14 °C | 14 °C | 01:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 07:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 13:00 | |
| 15 °C | 17 °C | 19:00 |
východ slnka 05:54
západ slnka 18:06
PO HODINÁCH
západ slnka 18:06
|
|
Predpoveď počasia La Esperanza, Huila, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,5 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 86 % | 11 °C | 100 % | 0% | 7% | 32% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
3,4 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 90 % | 12 °C | 97 % | 0% | 18% | 41% | 95% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
21 °C 22 °C |
8,1 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 69 % | 14 °C | 61 % | 0% | 2% | 6% | 57% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 97 % | 14 °C | 100 % | 0% | 3% | 35% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 94 % | 12 °C | 100 % | 0% | 15% | 32% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,4 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 89 % | 12 °C | 99 % | 0% | 14% | 25% | 99% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,3 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 57 % | 13 °C | 55 % | 0% | 5% | 12% | 47% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,3 mm | 0.5 m/s2 km/h severozápadný |
1014 hPa | 76 % | 13 °C | 96 % | 0% | 13% | 69% | 92% | |
La Esperanza, Huila, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 2,3884; -75,9106
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 1141 m
Administratívna časť:
- Departamento del Huila, Neiva, Huila
- La Plata, La Plata, Huila
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Esperanza, Huila, Kolumbia. Predpoveď počasia La Esperanza, Huila.
La Esperanza, Huila - počasie v okolí - väčšie mestá
La Esperanza, Huila - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Esperanza, Huila dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Esperanza, Huila
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 18:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:00 | 12:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 18:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 18:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 19:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:23 | 01.05.2026 05:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |