Počasie Loma Garrapata dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Loma Garrapata na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
33 / 24°C
| 18.9 mm | 8 km/h |
| 28 °C | 34 °C | 09:00 | |
| 32 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 34 °C | 15:00 |
východ slnka 05:39
západ slnka 18:10
PO HODINÁCH
západ slnka 18:10
|
|
Predpoveď počasia Loma Garrapata, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 0% | 2% | 63% | 99% | |
| 01:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 31 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 100 % | 0% | 12% | 5% | 100% | |
| 02:00
09:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1009 hPa | 99 % | 24 °C | 99 % | 69% | 71% | 2% | 98% | |
| 03:00
10:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
0,8 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1008 hPa | 99 % | 24 °C | 95 % | 1% | 23% | 8% | 93% | |
| 04:00
11:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
0,9 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1008 hPa | 99 % | 24 °C | 96 % | 0% | 20% | 64% | 93% | |
| 05:00
12:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,8 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 0% | 3% | 14% | 100% | |
| 06:00
13:00
| dažďové prehánky | 24 °C 29 °C |
0,4 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1009 hPa | 98 % | 23 °C | 82 % | 0% | 0% | 2% | 81% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 78 % | 0% | 2% | 3% | 78% | |
| 08:00
15:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 94 % | 25 °C | 96 % | 0% | 2% | 15% | 96% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 83 % | 24 °C | 91 % | 0% | 32% | 7% | 85% | |
| 10:00
17:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 36 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 74 % | 24 °C | 64 % | 0% | 18% | 23% | 45% | |
| 11:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
31 °C 37 °C |
0,2 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 67 % | 24 °C | 85 % | 0% | 21% | 11% | 79% | |
| 12:00
19:00
| slabý dážď | 32 °C 38 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1009 hPa | 63 % | 24 °C | 88 % | 0% | 21% | 14% | 83% | |
| 13:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
33 °C 39 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1008 hPa | 62 % | 24 °C | 83 % | 0% | 11% | 8% | 80% | |
| 14:00
21:00
| silné dažďové prehánky |
33 °C 39 °C |
3,5 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 62 % | 24 °C | 70 % | 0% | 6% | 6% | 66% | |
| 15:00
22:00
| silný dážď | 28 °C 35 °C |
1,3 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1007 hPa | 90 % | 25 °C | 99 % | 0% | 45% | 31% | 97% | |
| 16:00
23:00
| dažďové prehánky | 27 °C 34 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1007 hPa | 96 % | 26 °C | 96 % | 0% | 8% | 1% | 95% | |
| 17:00
00:00
| oblačno | 27 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 94 % | 25 °C | 92 % | 0% | 5% | 1% | 92% | |
| 18:00
01:00
| silný dážď | 27 °C 34 °C |
2,3 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 95 % | 25 °C | 96 % | 0% | 1% | 22% | 95% | |
| 19:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 32 °C |
7,6 mm | 3.3 m/s12 km/h severný |
1010 hPa | 98 % | 25 °C | 99 % | 0% | 62% | 30% | 96% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 24 °C 30 °C |
1,3 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 0% | 71% | 97% | 99% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,4 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 23 °C | 96 % | 0% | 82% | 10% | 69% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
33 °C 39 °C |
15,3 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 61 % | 24 °C | 40 % | 0% | 8% | 13% | 27% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
3,5 mm | 3.5 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 0% | 70% | 38% | 100% | |
Loma Garrapata, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 7,7205; -74,6302
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 430 m
Administratívna časť:
- Departamento de Antioquia, Medellín
- El Bagre, El Bagre, Departamento de Antioquia
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Loma Garrapata, Kolumbia. Predpoveď počasia Loma Garrapata.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Loma Garrapata dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Loma Garrapata
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:39 | 18:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:55 | 12:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:17 | 18:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 18:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:25 | 19:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:32 | 21.05.2026 23:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |