Počasie Loma La Ravija vikend
Predpoveď počasia pre mesto Loma La Ravija na tento alebo budúci víkend.
Piatok 22. máj
15 / 10°C
| 5.3 mm | 11 km/h |
| 10 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 13:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 19:00 |
východ slnka 06:02
západ slnka 18:12
PO HODINÁCH
západ slnka 18:12
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Loma La Ravija, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,2 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 0% | 82% | 35% | 99% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 10 °C 10 °C |
3,2 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 96 % | 9 °C | 99 % | 0% | 96% | 55% | 75% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 15 °C 15 °C |
1,7 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 78 % | 11 °C | 77 % | 0% | 63% | 15% | 28% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 93 % | 10 °C | 59 % | 0% | 21% | 21% | 36% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 10 °C 10 °C |
1,4 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1019 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 17% | 82% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 11 °C 11 °C |
1,1 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 96 % | 10 °C | 96 % | 0% | 56% | 75% | 60% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 15 °C 14 °C |
1,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 70 % | 9 °C | 91 % | 0% | 67% | 35% | 67% | |
| 19:00
02:00
| slabý dážď | 11 °C 11 °C |
0,7 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 91 % | 9 °C | 96 % | 0% | 81% | 3% | 85% | |
Loma La Ravija, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 0,8413; -77,6550
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Loma La Ravija, Kolumbia. Predpoveď počasia Loma La Ravija.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Loma La Ravija dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Loma La Ravija
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 18:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:07 | 12:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 18:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:14 | 18:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:48 | 19:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:47 | 23.05.2026 00:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |