Počasie Loma Matarredonda pozajtra
Predpoveď počasia Loma Matarredonda 28. apríl 2026
Cez deň zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie silné dažďové prehánky. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 8,3 mm. V noci najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Loma Matarredonda, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 22 °C | 100 % | 0% | 42% | 11% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,2 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 89 % | 22 °C | 100 % | 0% | 21% | 0% | 99% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
30 °C 35 °C |
8,1 mm | 0.3 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 64 % | 22 °C | 82 % | 0% | 21% | 32% | 72% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 89 % | 23 °C | 97 % | 0% | 9% | 17% | 96% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 92 % | 22 °C | 100 % | 0% | 28% | 18% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dažďové prehánky | 24 °C 28 °C |
2,8 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 90 % | 22 °C | 74 % | 0% | 48% | 8% | 46% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
30 °C 35 °C |
8,5 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1007 hPa | 69 % | 23 °C | 81 % | 0% | 35% | 22% | 66% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1008 hPa | 85 % | 23 °C | 100 % | 0% | 7% | 6% | 100% | |
Loma Matarredonda, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 10,9875; -72,8481
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 522 m
Administratívna časť:
- Departamento de La Guajira, Riohacha
- Barrancas, Barrancas, La Guajira
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Loma Matarredonda, Kolumbia. Predpoveď počasia Loma Matarredonda.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Loma Matarredonda dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Loma Matarredonda
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:33 | 18:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:48 | 12:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:11 | 18:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 18:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:21 | 19:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 14:59 | 28.04.2026 03:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |