Počasie Loma Pipachao dnes
| 13 °C | 13 °C | 09:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 12:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 15:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 21:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 18:12
PO HODINÁCH
západ slnka 18:12
Predpoveď počasia Loma Pipachao 26. apríl 2026
Cez deň ráno hmla, dopoludnie slabé dažďové prehánky, poludnie silný dážď, večer spočiatku silný dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 17 °C. Úhrn zrážok 8,0 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 7 °C. Úhrn zrážok 1,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Loma Pipachao, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| hmla | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1020 hPa | 97 % | 9 °C | 96 % | 66% | 85% | 64% | 54% | |
| 01:00
08:00
| hmla | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 99 % | 8 °C | 99 % | 73% | 86% | 80% | 64% | |
| 02:00
09:00
| hmla | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 28% | 60% | 88% | 83% | |
| 03:00
10:00
| hmla | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1018 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 28% | 94% | 93% | 94% | |
| 04:00
11:00
| hmla | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 28% | 93% | 92% | 99% | |
| 05:00
12:00
| hmla | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 99 % | 7 °C | 100 % | 86% | 99% | 11% | 65% | |
| 06:00
13:00
| hmla | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1018 hPa | 100 % | 7 °C | 98 % | 100% | 98% | 24% | 1% | |
| 07:00
14:00
| hmla | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1019 hPa | 98 % | 8 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 0% | |
| 08:00
15:00
| hmla | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1020 hPa | 91 % | 8 °C | 92 % | 78% | 92% | 0% | 0% | |
| 09:00
16:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 74 % | 8 °C | 27 % | 0% | 27% | 0% | 0% | |
| 10:00
17:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 61 % | 8 °C | 18 % | 0% | 13% | 13% | 0% | |
| 11:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
17 °C 16 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1016 hPa | 51 % | 6 °C | 41 % | 0% | 22% | 30% | 0% | |
| 12:00
19:00
| dažďové prehánky | 17 °C 16 °C |
0,3 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1015 hPa | 49 % | 6 °C | 53 % | 0% | 25% | 40% | 12% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 17 °C 16 °C |
1,5 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 55 % | 7 °C | 93 % | 0% | 32% | 83% | 39% | |
| 14:00
21:00
| silný dážď | 15 °C 14 °C |
3,4 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1014 hPa | 68 % | 9 °C | 99 % | 0% | 57% | 92% | 75% | |
| 15:00
22:00
| slabé dažďové prehánky |
13 °C 12 °C |
0,2 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 79 % | 9 °C | 76 % | 0% | 23% | 43% | 67% | |
| 16:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 13 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 69 % | 8 °C | 75 % | 0% | 31% | 17% | 57% | |
| 17:00
00:00
| silný dážď | 14 °C 13 °C |
1,5 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 72 % | 8 °C | 88 % | 0% | 57% | 38% | 67% | |
| 18:00
01:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
0,4 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 88 % | 9 °C | 93 % | 0% | 52% | 37% | 79% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 93 % | 9 °C | 94 % | 0% | 71% | 25% | 79% | |
| 20:00
03:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 94 % | 9 °C | 93 % | 0% | 64% | 21% | 78% | |
| 21:00
04:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 0% | 79% | 21% | 99% | |
| 22:00
05:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 5% | 100% | 25% | 97% | |
| 23:00
06:00
| hmla | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 40% | 100% | 22% | 87% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| hmla | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1019 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 90% | 100% | 39% | 95% | |
| 01:00
08:00
| hmla | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1019 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 100% | 100% | 27% | 100% | |
| 02:00
09:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
0,4 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1019 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 100% | 100% | 44% | 53% | |
| 03:00
10:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
0,6 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1019 hPa | 97 % | 8 °C | 100 % | 100% | 100% | 37% | 59% | |
| 04:00
11:00
| hmla | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1019 hPa | 97 % | 8 °C | 100 % | 100% | 100% | 65% | 14% | |
| 05:00
12:00
| hmla | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1019 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 100% | 100% | 22% | 12% | |
| 06:00
13:00
| hmla | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 99 % | 7 °C | 100 % | 100% | 100% | 16% | 10% | |
| 07:00
14:00
| hmla | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 98 % | 8 °C | 100 % | 100% | 100% | 3% | 25% | |
| 08:00
15:00
| hmla | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 91 % | 8 °C | 100 % | 86% | 100% | 6% | 1% | |
| 09:00
16:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 78 % | 9 °C | 38 % | 0% | 29% | 14% | 5% | |
| 10:00
17:00
| slabý dážď | 15 °C 14 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 68 % | 9 °C | 89 % | 0% | 14% | 60% | 82% | |
| 11:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
16 °C 15 °C |
0,2 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 65 % | 9 °C | 64 % | 0% | 57% | 30% | 12% | |
| 12:00
19:00
| dažďové prehánky | 14 °C 13 °C |
0,4 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 72 % | 9 °C | 82 % | 0% | 70% | 34% | 18% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 16 °C 15 °C |
2,5 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 62 % | 8 °C | 95 % | 0% | 67% | 36% | 67% | |
| 14:00
21:00
| dážď | 13 °C 12 °C |
0,4 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1016 hPa | 74 % | 8 °C | 94 % | 0% | 48% | 87% | 64% | |
| 15:00
22:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 76 % | 9 °C | 58 % | 0% | 11% | 15% | 46% | |
| 16:00
23:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1014 hPa | 73 % | 9 °C | 74 % | 0% | 15% | 17% | 64% | |
| 17:00
00:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 72 % | 9 °C | 78 % | 0% | 27% | 17% | 68% | |
| 18:00
01:00
| silné dažďové prehánky |
12 °C 12 °C |
2,5 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 86 % | 10 °C | 83 % | 0% | 21% | 20% | 75% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 93 % | 10 °C | 98 % | 0% | 73% | 71% | 90% | |
| 20:00
03:00
| oblačno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 97 % | 9 °C | 82 % | 0% | 35% | 23% | 68% | |
| 21:00
04:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 95 % | 9 °C | 100 % | 0% | 63% | 17% | 100% | |
| 22:00
05:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západný |
1020 hPa | 96 % | 9 °C | 99 % | 0% | 59% | 14% | 95% | |
| 23:00
06:00
| zamračené | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 1% | 65% | 11% | 100% | |
Loma Pipachao, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 0,7493; -77,6492
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Loma Pipachao, Kolumbia. Predpoveď počasia Loma Pipachao.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Loma Pipachao dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Loma Pipachao
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Loma Pipachao
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 18:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:08 | 12:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 18:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 18:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 19:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:51 | 26.04.2026 02:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |