Počasie Los Cocos, Magdalena dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Los Cocos, Magdalena na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
33 / 26°C
| 2.4 mm | 4 km/h |
| 26 °C | 32 °C | 01:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 07:00 | |
| 33 °C | 39 °C | 13:00 | |
| 28 °C | 34 °C | 19:00 |
východ slnka 05:36
západ slnka 18:14
PO HODINÁCH
západ slnka 18:14
|
|
Predpoveď počasia Los Cocos, Magdalena, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 26 °C 33 °C |
0,7 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 98 % | 25 °C | 99 % | 0% | 7% | 7% | 99% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 24 °C | 96 % | 0% | 26% | 88% | 60% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 33 °C 39 °C |
1,4 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1008 hPa | 61 % | 24 °C | 99 % | 0% | 14% | 7% | 99% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 81 % | 25 °C | 96 % | 0% | 10% | 16% | 96% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 94 % | 24 °C | 100 % | 0% | 6% | 9% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 89 % | 24 °C | 86 % | 0% | 26% | 0% | 82% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
34 °C 40 °C |
10,9 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 56 % | 23 °C | 20 % | 0% | 9% | 4% | 10% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 26 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1008 hPa | 98 % | 25 °C | 95 % | 0% | 0% | 8% | 95% | |
Los Cocos, Magdalena, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 10,1997; -74,6917
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 20 m
Administratívna časť:
- Departamento del Magdalena, Santa Marta, Magdalena
- Pedraza, Pedraza
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Cocos, Magdalena, Kolumbia. Predpoveď počasia Los Cocos, Magdalena.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Cocos, Magdalena dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Cocos, Magdalena
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:36 | 18:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:55 | 12:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:13 | 18:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:47 | 19:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:20 | 19:30 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:28 | 21.05.2026 23:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |