Počasie Los Pozos, Boyacá dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Los Pozos, Boyacá na 10 dní.
Piatok 22. máj
24 / 16°C
| 8.0 mm | 10 km/h |
| 16 °C | 18 °C | 01:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 07:00 | |
| 24 °C | 27 °C | 13:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 19:00 |
východ slnka 05:38
západ slnka 18:03
PO HODINÁCH
západ slnka 18:03
|
|
Predpoveď počasia Los Pozos, Boyacá, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 98 % | 16 °C | 99 % | 0% | 29% | 32% | 97% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
1,8 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 95 % | 17 °C | 99 % | 0% | 15% | 9% | 98% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 24 °C 26 °C |
6,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 67 % | 17 °C | 93 % | 0% | 15% | 33% | 89% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,2 mm | 0.2 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 95 % | 17 °C | 97 % | 0% | 25% | 12% | 96% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 97 % | 15 °C | 97 % | 0% | 28% | 24% | 96% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
1,7 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 96 % | 17 °C | 96 % | 0% | 0% | 3% | 96% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 23 °C 25 °C |
1,7 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 74 % | 18 °C | 92 % | 0% | 7% | 15% | 89% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,3 mm | 0.1 m/s0 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 97 % | 18 °C | 99 % | 0% | 11% | 63% | 98% | |
Los Pozos, Boyacá, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 5,7197; -73,5119
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 2414 m
Administratívna časť:
- Departamento de Boyacá, Tunja, Boyacá
- Villa de Leiva, Villa de Leiva, Boyacá
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Pozos, Boyacá, Kolumbia. Predpoveď počasia Los Pozos, Boyacá.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Pozos, Boyacá dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Pozos, Boyacá
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:38 | 18:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:50 | 12:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 18:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:50 | 18:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:24 | 19:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:25 | 23.05.2026 00:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |