Počasie Los Puentes dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Los Puentes na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
20 / 16°C
| 14.2 mm | 4 km/h |
| 16 °C | 18 °C | 01:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 07:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 13:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 19:00 |
východ slnka 05:43
západ slnka 18:04
PO HODINÁCH
západ slnka 18:04
|
|
Predpoveď počasia Los Puentes, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
1,9 mm | 0.1 m/s0 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 88 % | 14 °C | 99 % | 0% | 62% | 60% | 97% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
2,3 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 85 % | 14 °C | 99 % | 0% | 26% | 17% | 99% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 20 °C 21 °C |
4,8 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 74 % | 15 °C | 98 % | 0% | 8% | 44% | 97% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
5,2 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 90 % | 16 °C | 100 % | 0% | 14% | 43% | 100% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
2,3 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 88 % | 15 °C | 90 % | 0% | 49% | 65% | 71% | |
| 07:00
14:00
| dažďové prehánky | 18 °C 20 °C |
4,5 mm | 0.5 m/s2 km/h severozápadný |
1016 hPa | 94 % | 16 °C | 52 % | 0% | 25% | 27% | 18% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
2,3 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1014 hPa | 81 % | 16 °C | 96 % | 0% | 7% | 25% | 94% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
3,3 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1013 hPa | 93 % | 17 °C | 95 % | 0% | 12% | 34% | 93% | |
Los Puentes, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 4,4000; -74,4000
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 1540 m
Administratívna časť:
- Departamento de Cundinamarca, Girardot, Cundinamarca
- Silvania, Silvania
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Puentes, Kolumbia. Predpoveď počasia Los Puentes.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Puentes dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Puentes
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:43 | 18:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:54 | 12:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:21 | 18:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 18:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 19:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:36 | 21.05.2026 23:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |