Počasie Lozanía dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lozanía na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
25 / 22°C
| 5.8 mm | 2 km/h |
| 22 °C | 25 °C | 01:00 | |
| 22 °C | 27 °C | 07:00 | |
| 25 °C | 29 °C | 13:00 | |
| 22 °C | 26 °C | 19:00 |
východ slnka 05:46
západ slnka 18:05
PO HODINÁCH
západ slnka 18:05
|
|
Predpoveď počasia Lozanía, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,3 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 85 % | 19 °C | 100 % | 0% | 2% | 35% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
2,3 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 92 % | 21 °C | 93 % | 0% | 32% | 47% | 79% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 28 °C |
2,9 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 72 % | 19 °C | 83 % | 0% | 2% | 35% | 75% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,3 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1012 hPa | 92 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 24% | 100% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 22 °C 25 °C |
0,9 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 86 % | 19 °C | 100 % | 0% | 22% | 57% | 99% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
1,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 91 % | 20 °C | 99 % | 0% | 56% | 25% | 98% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 27 °C 30 °C |
3,1 mm | 0.3 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 61 % | 18 °C | 93 % | 0% | 4% | 25% | 90% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
2,1 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1012 hPa | 95 % | 21 °C | 100 % | 0% | 3% | 50% | 99% | |
Lozanía, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 3,8954; -74,7730
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 389 m
Administratívna časť:
- Departamento de Tolima, Ibague
- Purificación, Purificación
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lozanía, Kolumbia. Predpoveď počasia Lozanía.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lozanía dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lozanía
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 18:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:55 | 12:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 18:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 18:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 19:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:21 | 24.05.2026 00:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |